Skip to content

چرا رایکام؟

شرکت رایکام از بدو تاسیس با تمرکز بر روی محصولات و راهکارهای ارائه شده از طرف شرکت مایکروسافت ، خدمات، محصولات و راهکارهای متنوعی را در زمینه تعاملات و نرم افزارهای سازمانی ارائه نموده است و دائما حضوری فعال و پررنگ در این زمینه داشته است. همچنین با بهره گیری از تیم مجرب و کارآمد در راستای تولید نرم افزارهای سفارشی و نرم افزارهای موبایل (android/ios) به موفقیت نایل گردیده است

با بهره گیری از برترین فناوری های روز دنیا و همچنین بکارگیری متدلوژی های سریع و کارآمد نرم افزاری، به جلب حداکثری رضایت مشتری در اجرای پروژه ها دست یافته است.

مزیت های رقابتی

سرعت در تحویل

کیفیت بالا

قیمت مناسب

پشتیبانی مستمر

رایکام چه می کند؟

رایکام نام تجاری شرکت راهکارهای یکپارچه کسب و کار مانا می باشد که با رویکرد ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات پا به عرصه وجود گذاشته است.

راهکار های فعلی این شرکت بر اساس فناوری های ذیل می باشد:

Microsoft SharePoint Server

Microsoft Project Server

Microsoft BI Platform

عمده فعالیت های رایکام، شامل تعریف، پیاده سازی و راه اندازی یک یا چند سیستم نرم افزاری می باشد که بر اساس فناوری های خاصی شکل می گیرد.

به زبانی ساده تولید یک سیستم نیمه آماده ای است که بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی می شود. از مزایای آن در مقایسه با سیستم از پیش ساخته شده هماهنگی دقیق با نیاز مشتری بوده و در مقایسه با پروژه از نو تعریف شده صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.

سیستم های سفارش مشتری

هدف شرکت رایکام طراحی و پیاده سازی نرم افزار قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد، تولید نرم افزاری با کاملترین امکانات و همچنین کاربری ساده برای کاربران، و در نهایت تولید نرم افزار جامع و کامل جهت رفع کامل نیاز مشتری می باشد.

خدمات مشاوره ای

شرکت رایکام با بهره گیری از متخصصین مجرب و تکیه بر تجربه ارزشمند سال ها فعالیت در زمینه ارائه خدمات در زمینه شیرپوینت و سیستم های تحت وب، آمادگی ارائه مشاوره به سازمانها و شرکتها را دارد. این شرکت با بررسی استانداردها و ارائه راهکارهای مناسب، نیازهای سازمان را تحقق می بخشد.

پورتال سازمانی

پورتال، درگاه یکتایی برای به اشتراک گذاری و دستیابی به اطلاعات و سرویس های مورد نیاز و مرتبط با کارمندان، همکاران تجاری و مشتریان در سه حوزه اینترانت، اکسترانت و اینترنت می باشد.
شرکت رایکام با توسعه پورتال سازمانی که مجموعه ای از سایت ها، سیستم ها و اطلاعات می باشد، مجموعه وسیعی از نیاز های کاربران را برآورده می کند

راهبری سرورهای شیرپوینت

فناوری اطلاعات شرکت رایکام با توجه به تجربیات موفق در سطح کشور و طراحی فارم سرورهای قدرتمند با تواناییهای بالا برای سازمان های مختلف، آمادگی ارائه مشاوره و خدمات مربوط به طراحی معماری فارم سرور سازمانها در مقیاس ها کوچک تا بزرگ را دارا میباشد.

پشتیبانی و نگهداری

سیستم های اطلاعاتی سازمانی ارزش های زیادی را برای سازمان ها خلق می کنند. اما پیچیدگی بالایی با پیاده سازی و نگهداری آنها گره خورده است. شرکت رایکام فراهم کننده پشتیبانی حضوری و تلفنی برای سازمان ها می باشد تا در رفع مسائل و مشکلات سیستم در زمان استفاده به مشتریان خود کمک کند.

ارتقا و migration

شرکت رایکام با تجربیات فراوانی که در زمینه شیرپوینت دارد، می تواند نگرانی های شما در رابطه با از بین رفتن اطلاعات را به حداقل رسانده و کمک می کند تا سازمان شما همواره بتواند از به روزترین و جدیدترین نسخه های شیرپوینت استفاده نماید.
کارشناسان این شرکت با شناختی که نسبت به ابزارها و متدهای مختلف این حوزه دارند، این امکان را به شما می دهند که در کمترین زمان و بدون از بین رفتن اطلاعات خود، بتوانید از نسخه ای به نسخه دیگر مهاجرت نمایید.

برگشت به بالا