Skip to content

تاریخچه

امروزه مهمترین عامل رشد و پیشرفت هر بنگاه اقتصادی در هر سطحی، دانش می باشد، تولید دانش مبتنی تولید و جمع آوری اطلاعات و پردازش و کاوش اطلاعات می باشد. به عبارت دیگر بکارگیری هر چه بیشتر فناوری اطلاعات در هر جامعه، دولت، سازمان و بنگاه اقتصادی باعث پیشتازی در عرصه رقابت و بهره وری می باشد. با این راستا شرکت راهکارهای یکپارچه کسب و کار مانا با نام تجاری رایکام در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید.شرکت رایکام یکی از اصلی ترین و با سابقه ترین ارائه دهندهگان خدمات مشاوره و پیاده سازی راهکارهای سازمانی بر بستر نرم افزار مایکروسافت شیرپوینت در استان تهران می باشد. این شرکت از بدو تاسیس با تمرکز بر روی محصولات و راهکارهای ارائه شده از طرف شرکت مایکروسافت ، خدمات، محصولات و راهکارهای متنوعی را در زمینه تعاملات و نرم افزارهای سازمانی ارائه نموده است و دائما حضوری فعال و پررنگ در این زمینه داشته است.

ماموریت

ارائه راهکار های فناوری اطلاعات با رویکردی جامع و یکپارچه برای حل نیاز های سازمانها ، ادارات، کارخانجات و شرکت های داخلی که در مسیر راه اندازی، بهره وری ، توسعه و پیشرفت خود، با آن روبرو هستند.

 • تولید دانش فنی مستمر و استفاده از برترین فناوری های روز دنیا
 • جلب رضایت مشتریان خود مشتمل بر همه سازمانها ، ادارات، کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی
 • بکارگیری متدولوژی های سریع و کارامد نرم افزاری برای جلب حداکثری رضایت مشتری در اجرای پروژه ها
 • استفاده از متخصصین مجرب و خبره و همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی- تحقیقاتی معتبر

چشم انداز

چشم انداز ما تبدیل شرکت رایکام به یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکتهای نرم افزاری در زمینه تولید و ارائه ی سیستم های و راهکارهای سازمانی و سازمان الکترونیک مبتنی بر شیپوینت و نرم افزارهای تحت وب در کشور و منطقه و همچنین انتقال دانش و محصولات شرکت به خارج از کشور، از طریق همکاری تجاری با شرکتهای بزرگ و معتبر نرم افزاری در سطح بین المللی می باشد.

ارزش های بنیادی

 • مشتری مداری : مجموعه کارکنان شرکت رایکام بر این باورند که بالا بردن سطح رضایت مشتری با بهبود مستمر در کیفیت خدمات و محصولات ، سرعت در خدمت رسانی و قیمت مناسب است که اعتبار مجموعه رایکام را حفظ می کند.
 • اخلاق حرفه ای: برخورداری از شرافت و شایستگی‌های اخلاقی، بیان حقیقت، پایبندی به اصول اخلاقی و انسانی ، تعهد به همکاری گروهی و سازمانی
 • منابع انسانی: توسعه نیروی انسانی بعنوان ارزشمند ترین منابع سازمان با ارج نهادن به خلاقیت و ابتکار افراد و توسعه آن ، شایسته سالاری ، ایجاد فضای مناسب و روابط کاری صمیمانه در بین مدیران و کارکنان، صداقت و پایبندی به ارزشهای انسانی و احترام به اشخاص و ایجاد وحدت و همدلی ،حفظ و بکارگیری و توسعه منابع انسانی فرهیخته، توانمند ، حرفه­ای و وفادار به آرمان­های سازمانی.
 • همکاری های تجاری: توسعه روابط و همکاری ها با شرکای داخلی و خارجی، عضویت فعال در انجمن های تخصصی پیوسته در دستور کار این شرکت می باشد زیرا بر این باوریم راه افزایش دانش، به اشتراک نهادن آن می باشد.
 • فناوری: پایش پیوسته راهکارهای فناوری اطلاعات جهت بومی سازی و ارائه آنها با تکیه بر دانش سازمانی ، خلاقیت ها و نوآوری های
 • تعالی سازمانی: حفظ و ارتقاء دانش سازمانی از طریق تقویت فضای اعتماد، شرایط کاری، وفا داری و دلبستگی ، تخصص ، مهارت، شایسته سالاری با رویکردی برد- برد در برخورد با کارکنان و مشتریان
 • سهامداران : تعامل مناسب و اجرای سیاست‌های ابلاغی ، ارزش آفرینی برای سهامداران ، گسترش فعالیت­ها در راستای تولید ثروت ایجاد شغل و خلق ارزش­های پایدار.
 • جامعه : پایبندی به مبانی دینی ، قوانین و مقررات کشور، استفاده بهینه از منابع و تلاش در جهت حفظ محیط زیست و سلامت جامعه
برگشت به بالا