Skip to content

ارائه راهکارهای نوآورنه از طریق توسعه نرم افزارها، علاقه مندی ماست

اگر به دنبال یک راهکار نرم افزاری خاص و سفارشی هستید یا به دنبال راه اندازی یک استارتاپ مبتنی بر یک راهکار خلاق هستید ما شریک مناسبی هستیم تا کسب و کار خود را توسعه دهید . ما یک “ذهنیت اول راهکارهای موجود بعد پیاده سازی” داریم و دوست داریم تا آنجا که ممکن است از راهکارهای موجود برای ارائه خدمات استفاده کنیم اما نیاز های خاص ، راهکار های خاص می خواهد، در زیر تخصص های ما ذکر شده است:

توسعه محصول نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) به یکی از منطقی ترین و به روزترین راهکارها برای بسیاری از کسب وکارها تبدیل شده است تا زمینه ارائه متمایز خدمات در طول سالهای متمادی در بازار باشد.

با انتخاب این روش ، توانایی نگهداری ، توزیع ، مجوز دادن محصول خود را با راحت ترین روش ها بدست خواهید آورد.

توسعه سرویس نرم افزاری (SaaS) یک راهکار انعطاف پذیر برای مشاغلی است که می خواهند همگام با فناوری های به سرعت تغییر یافته باشند. این مدل توزیع آنها را قادر می سازد سریعتر وارد بازار شوند و در یک جدول زمانی کوتاه و هزینه مناسب آخرین ویژگی ها را ارائه دهند.

در عین حال ، مشتریان به دلیل مدل قیمت گذاری اشتراکی این محصولات، آنها را به عنوان گزینه ای متناسب با بودجه انتخاب می کنند . علاوه بر این کاربران امکان استفاده از محصولات نرم افزاری به روز و کاملاً کاربردی را خواهند داشت.

ما تجربه ساخت نرم افزارهای تجاری مبتنی بر SaaS را داریم. ما چالش ها و فرصت های خاص این فرآیند را می شناسیم و از دانش خود برای ساختن راهکار SaaS شما استفاده خواهیم کرد.

 

نرم افزارهای سازمانی بدون شک مهمترین بستری هستند که یک کسب و کار می تواند در آنها سرمایه گذاری کند. توسعه نرم افزار های سازمانی فرآیندی برای ایجاد سیستم های منحصر به فرد ، سفارشی و پیچیده برای شمار بزرگی از کاربران است. کاربرانی که در پلتفرم های مختلف به سازمانها کمک می کند فرآیندهای کسب و کار خود را به صورت خودکار انجام دهند.

۹۶٪ از کسب و کارهای در حال رشد در هر صنعتی که برتری دارند بر رقبای خود به سامانه های جامع و یکپارچه متکی هستند. سامانه های جامع مغز یک سازمان است. توسعه  نرم افزار های سازمانی کسب و کار ها را قادر می سازد تا رویه های کاری خود را ساده کنند ، کارایی را افزایش دهند و علاوه بر این همزمان هزینه ها را کاهش دهند.

دلایل توسعه برنامه های سازمانی بسیار ساده هست – از بین بردن خطاهای انسانی ، خودکار تکرار کارهای روزمره ، صرفه جویی در وقت و هزینه ها ، افزایش بهره وری و تولید بینش های عملی.

متخصصان ما کمک می کنند نرم افزار های سازمانی را به گونه ای سفارشی طراحی و پیاده سازی شود که فرآیند های کسب و کار سازمان با رویکردی مشتری محور، خودکار سازی گردند.

ما راهکارهای نرم افزاری را از ابتدا ایجاد می کنیم یا به راحتی با نرم افزارهای  موجود شما تطبیق می دهیم.

نرم افزار موبایل سنگ بنای هر تجارت مدرن است. ما تجربه ایجاد برنامه های نوآورانه تلفن همراه با فناوری های مختلف را داریم. ما برنامه های مناسب تلفن همراه را برای شما توسعه می دهیم. راهکار های ما مناسب و قابل اعتماد است

 

برگشت به بالا